Overdrive 2

Overdrive 2 1.00

Wyścigi z wariatami drogowymi i pułapkami

Zalety

  • Ciekawa akcja
  • Łatwe sterowanie
  • Dobry poziom trudności

Wady

  • Monotonia

Dobry
7

Overdrive 2 to darmowe wyścigi samochodowe oglądane z lotu ptaka. Utrudnieniem są samochody nadjeżdżające w przeciwnym kierunku. Jeśli lubisz gry samochodowe, pobierz Overdrive 2 dla telefonów wyposażonych w technologię Java.

Overdrive 2 to wyścigi wymagające dużej prędkości i refleksu. Zawodnikowi jadącemu zbyt powoli skończy się benzyna, jeśli natomiast rozwinie dużą prędkość nie będzie miał czasu żeby ominąć nadjeżdżające z przeciwka samochody. Zderzenie z nimi powoduje całkowite wyhamowanie naszego pojazdu i opóźnienia w dotarciu do mety. Na torze spotkamy zdradliwe pułapki oraz bonusy dostarczające benzyny.

Darmowe wyścigi Overdrive 2 nie olśniewają grafiką, mimo to różne scenerie przedstawiające pustynię, lasy oraz zaśnieżony krajobraz mogą się podobać. Gra jest wciągająca i wystarczająco skomplikowana, by trzymać użytkownika w napięciu. Overdrive 2 zawiera 3 poziomy trudności, w każdym z nich zmienia się liczba samochodów, przeszkód oraz długość trasy do przebycia.

Overdrive 2 to proste na pierwszy rzut oka wyścigi samochodowe. Po chwili okazuje się, że trudno skoordynować utrzymanie odpowiedniej prędkości z omijaniem nadjeżdżających na czterech pasach wariatów drogowych. Mimo to gra dostarcza dużo rozrywki i cały czas trzyma w napięciu.

Overdrive 2

Download

Overdrive 2 1.00

Opinie użytkowników o Overdrive 2